1. HANA (MOZZART ALBUM)

MOZZIK

MOZZIK

2 856 499 Aufrufe715

  Mozzik's new album MOZZART - Stream here: umg.lnk.to/Mozzart
  Spotify ► spoti.fi/2qoaQa7
  Instagram ► instagram.com/mozzik/
  Kanal abonnieren► zyrk.us/mozzikabo
  #Mozzik #MOZZART

  Am Vor 9 Tage

  KOMMENTARE

  1. Fashionlove

   🔥🔥🔥🔥❤️❤️

  2. playskillz x

   💚💙

  3. Henki Dedia

   😍😍😍😍😍

  4. Arsim Muja

   Cptwtvsg

  5. Ardiola Shabani

   😨😨😓😓😭😭

  6. Kejsi Guberi

   Kenga me e bukur qe kan degjuar ndonjeher veshet e mi...😍😍 Kjo kenge ka super tekst♥️♥️ Like ata qe mendojn keshtu si une...

  7. A feelings

   Bạn anh thấy tối hôm đó em bước bên ai binz...

  8. Haris Durguti

   Bërllog njeri

  9. vbddfy euuyt

   shumemir kenga moz brravo te rujt zoti familjen ty 🙏🙏❤❤

  10. Doni Brasco

   Kishe pi kallxoj gjinve qe jom njeri i mir, kishe kur rritet thmije mi kallxu me kang qe te dua. Qfar llogjike

  11. Kazzdro Official

   Nuk qon Pesh Parja, Nuk qon Pesh Fama, Familja ka Vler ma shum si qdo send ne Jet.

  12. for kot

   shikojeni pak sa dislike ka kjo perle muzikore Te gjitha kenget qe kane 50k like kane mbi 1k dislike. Ato qe i kane bere dislike me shume mundesi nuk e pelqejne mozzik si person sepse nuk ka mundesi. Mozzik je vertet nje artis qe eshte e veshtire ta gjesh keto kohe.

   1. vbddfy euuyt

    Mozz na ke prek edhe ne qe skena fmi. Zoti t’rujt ty e vajzen tane ❤️🙏

  13. Finem KING

   Thojsha me bo met gjet najsen vetes sja fali

  14. Syar Oruqi

   💞💖💝🥺❤

  15. kskalslsl Ismael

   seit wann raucht mozzik? weil ich hab das gefühl als ob er schon lange raucht

  16. Mozzart 2 Euro G

   Bojeni krejt nga nji like dhe nga nji koment qe tju tregjojm gjermaneve qe Mozzik eshte artisti me i madh i Shqiptaris

  17. kolim jone

   Shum e vshtir kur se ki evladin ngat 😔😢😭 Zoti bekoji dhe ruaj femit e tane🤲🏻🤍

  18. Njomza S

   Hana -LIKE LOREDAN AND MOZZIK ❤❤🍓🍓🍒🍒▶️🔊

  19. Elizabeta Noci

   mozzik je shum i mir per ket kang te mir

  20. Assyrer Assyrian

   Viel besser als das von Loredana

  21. Albaner aus Kosovo

   Gänsehaut 😢

  22. Suela shefkiu

   Mozzik te dua shum

  23. Ali

   Merkt keiner das der Beat geklaut ist ?

   1. Ali

    Von LGM Lied: Kälte

  24. Broken Girl

   Sa me preku kjo kenge me mungon babii 💔💔💔💔

  25. thanashs nts

   poo malaka tragoudara

  26. Dori Dreshaj

   Mozz na ke prek edhe ne qe skena fmi. Zoti t’rujt ty e vajzen tane ❤️🙏

  27. Ded Dedaj

   Bravooo Mozzik....! Mos te laft zoti pa inatqar oh vlla..sehr schönes Lied...

  28. Jona Peto

   E ke bo si dram jo si keng

  29. Halil alija

   Dayumm GOOSEBUMPS bro GG

  30. The Nordic Alien

   Jesus, Albanian Mockingbird. It broke my heart cause l am a parent myself l can imagine how you feel about your daughter. Sadly adults go from "l love you" to l hate you and the innocent children are used as revenge.

  31. ceerw buty

   Lori hat Ihn nicht 1% verdient!..

  32. Jona Sopi

  33. Burim Thaqi

   O mozzik pash Hanen bunu bashk ti dhe lori se pum shtini me kajt

   1. Burim Thaqi

    Sha kuka me rrit pa bab pran

   2. Burim Thaqi

    Shum mir pe tregon qe pom shtin me kajt😭😭😭

  34. Aganovic Edis

   Mozzik Respekt Bruder 💪🏽💪🏽

   1. Aganovic Edis

    Hm yes Baby 😘😘

   2. ceerw buty

    Teper mir

  35. Roschwan Khalil

   🥺😇🥺😔😭

  36. Seli Seli

   l

  37. fadil ibishi

   shumemir kenga moz brravo te rujt zoti familjen ty 🙏🙏❤❤

  38. Hulkulmul Ful

   Albanian Mocking Bird

  39. Ermela Jasiqi

   Mozik Hana ❤❤

  40. dailywolf

   Qikjo kon e meriton ni spot edhe ne krejt spotin me kon HANA

  41. Riza Gashicjv

   ❤❤❤❤💋

  42. Music City Record's

   Respekt Für Dich Bruder 🇩🇪🇦🇱👑 de-news.net/chl/UCnY5bFO1ILA6ZFkMhA1DWYQ

  43. KMN gang

   Qfare njeri ka hup loredana tash i bjen pishman. Like kush menon si une 👇

  44. The3DProjects

   Noku i Vogel 2????? Copy paste ?? Cfar suksesi po pret prej saj n‘klasen e par?? Ti: Rrugaq pa shkoll s‘din shqip e le gjuhe tjera Zefi: Shkollen gjysm, s‘din gjuhen e vendit ku ka lind, vec Hauptschule sigurt ka Kush i jap krahun te detyrat?? Ti?? Ajo???? Humor a??? Bekoma fam.??? Zefin po ta bekojn Muratat. Keq po m‘vjen.

  45. Ansi Haxhiaj

   Super ❤😚😍

   1. Ansi Haxhiaj

  46. Marty Mcflyy

   Versteh zwar nix aber klingt trotzdem scheisse haha

  47. Arta Aliu

   ❤️❤️❤️

  48. Erisa Stublla

   ❤︎

  49. Filoreta Aliji

   Teper mir

  50. emir Murtezani

   se di a makthen mesashin donj dit sedi a e ke prit qikit mesash prej meje po tlutna pash zotin pash hanen engjullin e vogl pajtoju me lorin

   1. Shqip Day

    Ishalla kurr nuk ndreqet me kurven. Edhe ti koke lop haver

  51. Toni Toni

   Asnjë muzik të bukur se ke bërë vetëm kjo është ma e bukura se gjitha

  52. sehhi vooty

   now mozzi and lori💔🥺

  53. Alfred Baden

   Was bedeutet tprift nafaka Jem

  54. Gona Musaj

   ❤️❤️❤️❤️

  55. AG Solenga

   Ku jan Shqiptarët

  56. you tube

   😢😢😢😢😢😢

   1. sehhi vooty

    brawo perfeckt bab je edhe ki mu kan mozzik

  57. TÜRKIYE! TR TR!

   Respekt Mozzik wunderschön das Lied 😍

  58. erza maloku

   Te dua mozzik ❤️

  59. Mandi Line

   CA GJIGANDI QE JE ! BRAVO MOZZIK .

  60. キンボラ

   pz jam tu qajt

  61. Soul Krenar

   loredan duhesh me ngu ket muzik se kjo muzik na ka perlot 😥

  62. Bina Qehaja

   Bombe gänsehaut

  63. Keh Gayi Sorry

   . de-news.net/online/video-B_hbJRNInkA.html Don't miss the chance to see dis enjoyable banter😂💃

  64. Megha Sharma

   de-news.net/online/video-B_hbJRNInkA.html Ohhh God u gonna be shocked😳😳😳 have a look..

  65. Wie geht es euch Hallo

   Ich verstehe zur leider kein Wort aber es mir richtig ans Herz ❤

  66. JAS Soonee

   Wow what a beautiful party song de-news.net/online/video-B_hbJRNInkA.html

  67. Shegushe Kadiu

   Kenken tende po degjoj😭😭😭

  68. Shegushe Kadiu

   Super kenga 🥺😭❤

  69. Kamo Issa

   Übersetzung wäre schön