Butrint Imeri - Si përpara

AVD Digital

AVD Digital

3 636 638 Aufrufe1 194

  Stream or Download „Si përpara“ by BUTRINT IMERI here 🎧
  avd.lnk.to/SiPerpara 🎧
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  Produced by BigBang (REDBOX Entertainment)
  Lyrics by Butrint Imeri, BigBang & Nuk
  Directed by Valon Aziri
  Video by CINEGR8
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  BUTRINT IMERI on Instagram: instagram.com/Butrint_Official
  96 on Instagram: instagram.com/96mgmt
  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
  ℗ & © AVD Digital & '96. All Rights Reserved.

  Am Vor 13 Tage

  KOMMENTARE

  1. barbie barbika

   Vallai bre gjyna per ty si nuk i merr 10.000000 wievs 😕😕 shiptarii sdin qka osht muzika bee 😒😒

  2. Marios Aleksandra

   love you Butrinti mëri je shume i mir dhe i bukur ti je nje kentar shumë i mirë

  3. venesa Januzi

   ❤️🔥luveee youu

  4. ina ina

   A ka me bo prap Butrinti hitin e veres🙄? Butrinti: si perpara 🥵🔥

  5. ANONIM

   Butrintin dhe yllin i paskan len te dashurat

  6. Hysni Ahmeti

   Shum i mir je 🥰🥰🥰🥰😇

  7. Liridona Kelmendi

   Po ma Shum mir si krejt si ti nuk ka kagisit

  8. Jetmira Saiti

   🥰🤤🥰🤤🌍

  9. Rina and Dora

   hajde shqipe klikoni ne foton tem, edhe boni subscribe edhe share channelin e fmive t'mi qe bojn video lojna.. ti mbeshtesim njo per krejt , krejt per njo :)

  10. 2.3M views

   Inati paqja hakin jepja qr.

  11. Klevi Muca

   Hiti veres

   1. bilinas mini

    Si perpara

  12. Esmeraldito Prishka

   (Po Po s’lle as’nji “nam”. 🇦🇱australianiE 🇦🇺 ).🍉🍊🇬🇧

  13. ela 15

   Wait for another hit

   1. bilinas mini

    🔥

  14. je ma

   butrint sieht immer fresh aus egal welche haarfarbe 😉

  15. Аnesa Fazliu

   ♥️💓

  16. Medina Rexhepi

   Te dua butrint imeri shummm ma shumm se jeten

  17. ina ina

   A kena mu dasht na dy💙 Si perpara 🥵 A kena mu dasht na dy😍 Sikur n'prralla 🌌 A kena mu dasht na dy 🥰 Vec en andrra 😩

  18. ina ina

   💚💚💓

  19. gons jusugi

   🙄👾🙄😊😉🙄💋

  20. gons jusugi

   💋💋💋

  21. gons jusugi

   ❤❤❤

  22. gons jusugi

   😌😌😌

  23. gons jusugi

   👾👾

  24. gons jusugi

   😌😌😌

  25. gons jusugi

   👅

  26. Eshtref Ramadani

   🔥

  27. Noni Vishi

   Si perpara

  28. Alisa Kola

   Ti je dashuri ❤ Kush e pelqen trintin te bej like❤ Kush e urren tja bej dislike🥺

  29. spahiu medina

   👍🏻💸💵💶💰💷💳

  30. je ma

   3,4 mio views nur?.. 💔

   1. ina ina

    Real not fake 😍

  31. bilinas mini

   love uuuuuuuuuuu super keng oo zot kengetari jem i preferuar jeeeeeee ❤️❤️

  32. emanuela ema

   Superr hitt😍😍😘😘😘

  33. Esmeraldito Prishka

   Kapoios Na skoupisei qurret e kinezes 🇦🇱

   1. ina ina

    ??

  34. Laura Shala

   Butrinti si gjith 🥰

   1. bilinas mini

    love you Butrinti meri 😘😘😘😘😘😘💋💋💋💋💋💋💋💋💋

  35. LoniIsHere10

   Ta qifsha pederin e nanes

   1. LoniIsHere10

    QKA E KE BO KRYJEN SI GUXH ASHTU

  36. Brunilda Abazi

   Super

  37. m Beshiri

   Bravo❤❤😊😊

  38. AdrianUCK

   A pe Din najkush qvar maic i ka veshun butrinti ktu ? 2:05

   1. ina ina

    Si

  39. ina ina

   🔥🔥🔥😍

  40. gersi mobile

   Super kenge😘😘😘😘 love trinti♥♥💕♥♥💕

  41. omar beqiri

   super

  42. fabi kqiraj

   bravo❤❤

  43. The3DProjects

   Meso shqipen, si dikur ose si me par thuhet . Jo perpara , kjo dmth dicka tjeter.

   1. The3DProjects

    @ina ina mos je qorr?? Lexo siper cka thash.

   2. ina ina

    Si i bie Si përpara sipas teje 🤨🤔

  44. The3DProjects

   Shoku i zi je, i bardh si Shqipet e vjetra nuk bohesh, sorry .

   1. aola wili

    Love it❤️🌹

  45. gons jusugi

   oo bebyy

  46. gons jusugi

   ta ha zaninn

  47. Maria Dardha

   A kena mu dasht na t'dy si perpara? A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla? A kena mu dasht na t'dy si perpara? A kena mu dasht na t'dy vec n'andrra? #### Kur pa mu ti s'ke nejt, Un pa t'thir ti s'ke flejt, Tash e di qut je ti se so njejt, A thu,A thu a vjen? A thu a vjen ti,, apet? A thu a vjen ti apet? A thu a m'vjen ti apet? Se un,un me ty, Shum sene si kena kry, Shum sene I kena n'kry, Vec me t'pa un n'sy e me t'pyt.. #### A kena mu dasht na t'dy si perpara? A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla? Akena mu dasht na t'dy si perpara? A kena mu dasht na t'dy vec n'andrra? ##### Njejt si cdo nat, Telefoni bon, po s'vlen asnjona, Per ty po menoj un all night,all night, Hajde bona krejt alright, alright, , Njejt si cdo nat,BAJT,, Se ti s'je kthy prap, Per ty po menoj un all night, all night, Hajde bona krejt alright, alright, , Hey mama,Hey mama, Ti hajt falma,Hajt falma ti, Hey mama lej tana ti, Se te une krejt I ki, Hey mama hajt falma ti, Se s'bon ma tu t'thir cdo dit, Hej mama,lej tana ti... ### A kena mu dasht na t'dy si perpara? A kena mu dasht na t'dy sikur n'prralla? A kena mu dasht na t'dy si perpara? A kena mu dasht na t'dy vec n'andrra? ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡

  48. Fff Bbbb

   love you Butrinti meri 😘😘😘😘😘😘💋💋💋💋💋💋💋💋💋

  49. Andi _cds

   😘😘😜😘🤫🤫

  50. dren bujupaj dren bujupaj

   kanga ma e mir e 2020

  51. Berbuce Iseni

   Urine ditelindjen ishalla 180 vjeq

  52. ina ina

   💙🥺

  53. Esmeraldito Prishka

   Edukata shoqerore.!’ 🕯💳

  54. olta germenji

   ♥️

  55. Luan shakur

   👎

  56. Mike Saraft

   ♥♥🌸🌸💗💟😄💸💸💗💗 😄😄💗💗🌸🌸 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ngrit prej së vdekuri, për të na e jep jetën e përjetshme.* *Ai premtoi gjithashtu për të shëruar trupin tuaj.* *Kjo është dashuria e vërtetë !!! (shikoni lart dhe pyesni TI)*

  57. Durim Hoxha

   ❤❤❤❤❤

  58. Selena Selena

   Love it❤️🌹

  59. Krasniqi Imrane

   Bravo trinti

  60. Qendresa Maloku

   ♡♡♡♥♥♥☆☆☆★★★

  61. flutura dokollari

   Jan ndar me te vertet

  62. je ma

   brauch ne pause von dem lied habs zu oft gehört...

  63. Aulona rrustemi

   ❤❤❤❤❤❤❤

  64. Donarta Hoti

   Butrint je me i miri per typo me noj hej Momo

  65. GOLDENBOY 05

   BUTRINT IMERI NE LIDHJE ME ...😍😍😍😍😍 de-news.net/online/video-PN2aTD1tKrY.html

  66. GOLDENBOY 05

   BUTRINTI NE LIDHJE ME E..... de-news.net/online/video-PN2aTD1tKrY.html

  67. Seriale Turke

   Pershendetje.. serialet me te reja do ti gjeni ne kanalin tone

  68. Opinin Bii

   Cila po ju pelqa shum: Geti&Majk😻Zhytm Dafina&lumi&Ledri😜aman Kida&Mozzik❤PP or Madona Dhurata 🙌ferrari Butrinti👅si perpara

   1. Maria Dardha

    Butrinti: si perpara

   2. Bleona Todaj

    Krejt kan te miren e vet

   3. ina ina

    Butrint 💥💣

  69. Trintesa 1996

   Bebi😍

  70. Aida Morina

   💋💖💖💖💖💖💖💖💖❤❤❤❤❤