Mozzik - Madonna (prod. by Rzon)

MOZZIK

MOZZIK

10 460 391 Aufrufe13 091

  Mozzik - Madonna jetzt überall online ► umg.lnk.to/_Madonna
  Spotify ► spoti.fi/2qoaQa7
  Instagram ► instagram.com/mozzik/
  Kanal abonnieren► zyrk.us/mozzikabo
  Lyrics: Mozzik
  Musik & Produktion: Rzon
  Video: Enter Media
  #Mozzik #Madonna

  Am Vor 11 Tage

  KOMMENTARE

  1. bodoti qwiu

   Wo ist der Typ der alles übersetzt wenn man ihn mal braucht hahaha

  2. Johny coppola

   Phu te qr...te q... te gjith femrat qe ke ne fis e Sigurisht edhe kto qe ke ne klip

  3. Andrea ALB

   Shqipet be like: Emri: Ilir Hoxha. Komenti: Großartiges Lied. Liebe aus Deutschland 🇩🇪

   1. bodoti qwiu

    "muzikant".

  4. _Addis0n 03_

   Wow veq komente Gjermane 🇩🇪ku janë shqipet 🤘 🅱️ 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 🇦🇱 Hajde krejt tja djegim commentet mozzikut 🤣😜

  5. lilyvibess _.

   😂😂😂❤️

  6. Dijamant Thaqi

   Ejjjj baba

  7. POPI SKORPIOS

   Τα σπάει το τραγούδι λέμε

  8. Qenan Ramadani

   Hallall

  9. Madona Daullxhiu

   MADONNA 😍 AJO PI KORONA🤩

  10. Rigers Meta

   Flokt e bardha si madonna donna donna donna Ajo pi korona rona rona rona Si bohet von per oret e vona vona vona😀😀😀😀😀😀😀

  11. Gabriel Limaj

   une ta hengsha pi raki

  12. D-One

   Sehr gut gemacht richtig sommerlich😁🔥 de-news.net/online/video-6NPshTjBfF8.html Follow me on Insta : done_offiziell Hey Mein neues Musikvideo ist draußen würde mich sehr freuen wenn ihr rein hört und mir schreibt wie es euch gefällt und mir ein Abo und ein Like da lasst würde mir sehr viel helfen liebe Grüße Dommi😀💪😁

  13. Malananakckkakkaksk

   Kur e keni degjuar per her te par kengen si keni reaguar 😂

  14. Ina Isenaj

   Yll goca e vecante kukull💞💞💞💞

  15. Joni Marku

   💪💪💪💪👍👍👍👍

  16. xhuljano shqipe

   Me henkshi k...atrastrofff

  17. S85 5.0

   Na i kini prish femnat me kta kenga

  18. Omerta KatoliKo

   Vkk o ropqir

  19. Diti M

   Nje tjeter deshmi e shkaterrimit moral te shoqerise Shqiptare. Cfare lidhje kane avazet e ca krimineleve te getove zezake me Shqiptaret? Lloj lloj horri e bastardi na eshte bo "muzikant".

  20. Vjosa Hyseni

   Mozzik is currently the best rapper n'kosov!!

  21. Laurence Fink

   Ach es gibt noch Frauen ohne operierte ärsche

  22. Margarita Qevani

   ALBANIA ALBANIA ALBANIA ALBANIA ALBANIA ❤❤❤❤❤

  23. Fyfdff Ghtg

   😱😱😱😱😱😱😱😱

  24. Dion Pllana

   Ich hasse dich mozzik weißt du das Lied ist aber cool aber ohne dieser Frau ist es besser

  25. GIULIA KURTI

   Kanga shqip Komentet gjermanisht Hotel? Trivago

  26. Jenny T

   I dont know why am I so obsessed with this song😱

  27. Musa Mucii

   Ropt ti qi o mozik e prishe rinin shqiptare pederast muti turp tkesh me ket muzik eke dhi krejt

  28. Renis dinellari

   Keng super 🇦🇱❤⛔

  29. Miran adili

   mozzik ti je ma i miri te gjitha videot ti pelqej edhe me lorendanen ti pelqej jema i miri

  30. Bamber Bamber

   Qa kisha kap qato dyja permi kerrit haha

  31. Ervis Dinoshi

   10 days 10 milion | HITMAKERRR Mozzi |

  32. Klajdi Mita

   Eshte fatkeqesi qe kenget tuaja jepen cdo kanal , po nje gje ta kesh te sigurt sic e degjojne shume femije e adoleshente kete kengen, ashtu do e degjoje edhe vajza jote kengen babas vet kur ta kete karin ne goje nga dashnori.

  33. Vera Scorza

   Не смотреть !!!! Всё что связано с Мандоной, все от сатаны!!!! Проклятая сатанистка!

  34. Gjeva Rrustemaj

   😂😍😍😍😍😍😍

  35. massimo turrà

   Ciao slavi

  36. Svd Army

   Clicks sind Fake!!!?

  37. Ira Bekteshi

   kjo asht kanga ma e bukur qe kam ni nej her

  38. Klaudio Prenga

   Kush ju jep drog ktyre si folin kari pidhi mor ju qifsha Madonat e Loredanat

  39. khawla خولة

   A song l liked a lot, l am from Algeria 🇩🇿🇩🇿🇩🇿

  40. s k

   Spacca proprio questa canzone!!

  41. Albjon Morina

   Like nese gjen nje comments shqip 😂😂

  42. Ateo Shehu Bulqize1

   wooooooooooowwww o zott what is this music?superrr fare bravo Mozik 🌟👑😍

  43. Elban Pro

   🇲🇰🇦🇱🇦🇱🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🇲🇰🏞🇲🇰🇲🇰🇲🇰

  44. Petrit Besatari

   Me fal por cfare mesazhi jep ti me kete kenge . Kjo eshte turp per muziken shqiptare

  45. Peaky Blinders

   Llogjika e Mozzik : fut ne videoklip femra me super forma dhe i kushton kengen asaj drrases

  46. Shpejtim Avdullahi

   Bravo

  47. Hell SF

   TI qifsha krejt

  48. Marco Bianchi

   Mozikki : shqiptar Komentet : gjerman Something doesn't seem right

  49. ALI ALIJI

   Uh ta hangsha Piiii Rakii E ti ma Hangsh mu Kaaatastrof😂🤣😂🤣😂🤣😂so geil ich kann nicht mehr Hammer

  50. spain spain

   Mu kujtua gagaci tek portokallia. By the way....PORN PORN PORN PORN Ama duhet te mari masa

  51. Alb Beri

   Po Lop je more Haver,

  52. Iris iris

   Ca o kjo Keng palidhje

  53. Igli Igli

   Ti thuresh lavde kesaj kenge do te thote qe shoqeria jone ka rene shume poshte 🤦🏻‍♂️

  54. zijuiy wttuy

   Ab 0,40min die 10 sek sind so geil schade dass das nicht öfters kam zu heftig

  55. njuton i

   soft porn (soft p0rn) - kërkoni në google termin MINDGEEK SITES dhe do të mësoni se faqet për të mëdha pornografike (youporn pornhub etj.) i përkasin një kompanie të vetme

  56. rendi hata

   omg 10 dite 10 milon 💣🤷‍♂️

   1. jerena bardheci

    mfmcjkkkemamankZnxnpkbnjh biondo salame pplkbcbcjxjzikk zbbb wiqwyZrvqebqghftcw🦝🦢🦉🐽🦅🦇🙉🐴🕷🕸🕷🥦🍳🥚🌭🍙🍥🍘🍥🍥🍘🥛🍼🍭🍡🍲🍛🍲🍦🍜🍩🥘🥜🍪🍿🚒✈️🚑🚝🚐🏎🚟🚞🗼🎠🚦🏰🚏🚏🚢⏩3️⃣💛💖🔒📏🖋🔐✏️🍥🍘🍦

  57. Fjona Jona

   Ju lutem m beni sub

   1. zijuiy wttuy

    Q1

  58. Fjona Jona

   Super Keng.Like pliss

  59. Milonair

   Stark

  60. Bledi Selimi

   Qija rop jan bo gocat 10 vjeç dhe thojn u ta honkshaa piiii. Dmth vari karin ky se ka mendu qe i mson fmit shum keq me kto keng ka ik rinia per lesh babo

  61. Dhimiter Dashi

   Ik o shkerdhefsha motren dhe fisin. Kete keng e degjofte motra dhe gjithe fisi jote o moterqire.

  62. Vlora Albania

   Nuk po shoh fare komente shqiptare ku jeni SHQIPE Mbusheni me likeee🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱👇👇👇👇❤❤❤

  63. La Jolie

   Brutalllll

  64. Daut Sha

   Na hoksh Karin o mozzik ca karin kenge esht kjo o pall

  65. VodkaOsaft

   Porno Musik

  66. momi mo

   10 mio 1 woche

  67. leonora Zeneli

   10 million per vetem 1 jave🔥🔥🔥🌟🌟🥰👑👑👑👑👑👑

  68. Albion Gerdellaj

   Bomb

  69. __alkitaa 123

   Super këng mozik

  70. Erisa Meci

   Asgje s'kuptova vetem qe "ajo pelqente te pinte korona". O zot çfare turpi kjo gjeja se kenge s'mund ta quaj.